Mehmet ÖZMADEN

Mehmet ÖZMADEN
SİZ OLSANIZ NE HİSSEDERSİNİZ?

Ahmet YENİN

Ahmet YENİN
SULTAN SÜLEYMAN'A KALMAYAN...

Didehan TÖRE

Didehan TÖRE
GÜVENMEK...

Topal ve Dikici Aileleri Akraba Oldu

Kezban ve Mustafa Topal çiftinin kızı Elif Topal ile Seyhan ve Cengiz Dikici çiftinin oğlu Akşemsettin Dikici 25 Temmuz 2009 Cumartesi günü saat 19.30’da Ünye Çamlık Restaurant’ta düzenlenen görkemli törenle dünya evine girdi.

Güzel bir günde ve serin bir ortamda konuklarını salon girişinde karşılayarak ağırlayan Topal ve Dikici ailelerinin göz bebeği evlatları saat 20.00’de kapıya çekilen gelin arabasından müzik eşliğinde ve ışık seli gösterisi altında salona alındıktan sonra yaptıkları mini dans gösterisinin ardından yoğun alkış temposu içersinde kendilerine özel hazırlanan nikâh masasındaki yerlerini aldılar.
 


Son derece gösterişli bir biçimde organize edilerek süslenmiş olan salonda Ünye belediyesi Nikâh memuru tarafından İkizce Kaymakamı ile belediye başkanı ve beraberindeki tanıklar eşliğinde kıyılan nikâhtan sonra nikâh memuru hanımefendi tarafından evlilik Aile cüzdanının geline verilmesiyle kaldığı yerden başlayan düğün, gecenin ilerleyen saatlerine kadar hız kesmeden devam etti.

Serin bir havada ve güzel bir ortamda başlayıp devam eden düğün töreninde müzik sesi alışılmışın dışında bir tonda ayarlanarak düğünün devam edişi konuklar tarafından takdirle karşılandı.

Son derece sıcak geçen bir günün serin akşamında başlayıp düzeyli ve seviyeli bir ortamda devam eden düğün töreni sonunda, konuklarını törene gelişlerinde ağırladıkları gibi uğurlayan ev sahibi Kezban ve Mustafa Topal çifti ile Seyhan ve Cengiz Dikici çifti;  "Bizleri evlatlarımızın bu mutlu gününde törenimize bizzat katılarak memnun ve mutlu eden ailelerimize, akrabalarımıza, arkadaşlarımıza, çocuklarımızın arkadaşlarına, dostlarımıza, özel mazeretleri nedeniyle davetimize katılamayıp çelenk göndererek, telgraf çekerek ve telefon açarak mutluluğumuza ortak olan bütün sevenlerimize yürekten teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız” dediler.


« Ana Sayfa | Paylaş

Bu haber için 1 yorum yapılmıştır.

  1. huseyin soylu
    12 Ağustos 2009 Çarşamba 23:37

    herseyin en guzeli sizinle olsun mutluluk yakanizi hic birakmasin Allah (c.c.) her zaman dogruluktan gelen seyleri size nasip etsin. Nasil tencere kapaksiz olmazsa bu evlilikten sonra elif aksemsettinsiz , aksemsettinde elifsiz olmaz. sizi seviyoruz SOYLU ailesi

Habere Yorum Yap