Prof. Dr. Abdullah ÖZBEK

Prof. Dr. Abdullah ÖZBEK
YANLIŞA YANLIŞ DİYEBİLMEK

Mehmet ÖZMADEN

Mehmet ÖZMADEN
'AK'IYLA, 'HAS'IYLA, 'MHP'SİYLE... YEREL SİYASETİN HAFTA SONU MESAİSİ

Ali BEKTAŞ

Ali BEKTAŞ
TEBLİĞ/ TELEVİZYON/ İNTERNET

Ahmet YENİN

Ahmet YENİN
HASTAYA VE HASTANEYE ZARAR VERİYORLAR!

Cevat ERBİL

Cevat ERBİL
GÖYNÜK NOTLARI...

Zeki ORDU

Zeki ORDU
AMELE İSA

Yakup HALICI

Yakup HALICI
(ÜNYE BÜYÜK CAMİİ) ALACAKARANLIK CAMİSİ

Yaşar BAŞAR

Yaşar BAŞAR
SINAV BİLİNCİ!

Neşet Naim ÖNER

Neşet Naim ÖNER
AŞK'IN SANAT HALİ

Saffet KADIOĞLU

Saffet KADIOĞLU
PETRA OİL (TAŞ YAĞI) SORUNU-2

İbrahim YILDIRAN

İbrahim YILDIRAN
ORDU'NUN İKİ YÜZÜ

Adil KESKİN

Adil KESKİN
GÖZLER VE KADIN

NURSULTAN BULUT

NURSULTAN BULUT
HİROŞİMA'YA BOMBA DÜŞTÜ!!!

AHMET ÇELENK

AHMET ÇELENK
DÜNYAYI YÖNETEN GİZLİ ÖRGÜTLER (6.BÖLÜM)

Ayaklı Gazete FADOŞ

Ayaklı Gazete FADOŞ
HAVALAR SOĞUK... HAVALAR KARLI...

Tahir Danacı ile Aylin Öztürk Nişanlandı

2010 yılı Ağustos ayının sıcak bir yaz akşamında sevgi dolu bakış- larla yolları kesişen Aylin Öztürk ile Tahir Danacı çiftinin mezara kadar devam edecek sevgi ve saygıya dayalı birlikteliklerinin ilk adımını ailelerinin desteği ile 12 Şubat 2012 Pazar günü saat 14.00’de Bursa ZAS Kafe’de yapılan sade ve muhteşem nişan töreniyle attılar.

Bulgaristan Türklerinden olup1989 yılında zorunlu göç nedeniyle geldikleri Türkiye’de yerleştikleri Bursa’da ikamet eden tekstilci Kadriye ve Mahmut Öztürk çiftinin1983 yılı Bulgaristan Kırcaali Şehri Mestan kasabası doğumlu Ankara Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümünden onur belgesini almaya hak kazanarak mezun olan biricik kızları Aylin Öztürk ile Bulgaristan Türklerinden olup 1989 yılında zorunlu göç nedeniyle geldikleri Türkiye’de Adana ve daha sonra yerleştikleri Bursa’da ikamet eden tekstilci Halime, Havalandırma ve İzolasyon ustası Ali Danacı çiftinin 1980 yılı Deli Orman bölgesi Razgrad İl’i doğumlu Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu sevgili oğlu Tahir Danacı 12.02. 2012 Pazar günü saat 14.00’de Bursa Osman Gazi ilçesi Yeni Bağlar Mahallesi ZAS KAFE’de aile mensupları ve dostlarının katıldığı sade ama muhteşem bir törenle nişanlandı.

Nişan töreni sonrası Öztürk ve Danacı aileleriyle sevgili nişanlısı Aylin Öztürk adına konuşan Tahir Danacı” soğuk bir havada başlayıp iliklerimizi yakarcasına sıcak ve samimi bir ortamda devam eden çok özel ve son derece önemli nişan törenimizde davetimize uzaktan ve yakından gelip bizzat katılarak mutluluğumuza ortak olan ailelerimiz ve akrabalarımızla, dostlarımız, özellikle Uludağ Üniversitesine başladığım ilk günde tanıyıp arkadaş olduğumuz kadim dostum can kardeşim Ünyeli Türker ve sevgili eşi Elif Yenin hanımefendiye, meşru mazeretleri nedeniyle törenimize katılamayıp çiçek göndererek telefon açarak ve telgraf çekerek mutluğumuzu paylaşan bütün sevenlerimize ayrı ayrı teşekkür eder saygılar sunarız. Ayrıca defalarca ziyaret etmek fırsatı bulduğum ülkemizin en güzel ilçesi Ünye’de yaşamlarını idame ettiren başta Tülün ve Ahmet Yenin ailesi olmak üzere tüm sıcak ve misafir perver insanlarına da selamlar ve saygılar yolluyorum ” dediler.

Aylin Öztürk-Tahir Danacı

İlk okulu Ahmet Hamdi Tanpınar ilkokulunda, Ortaokulu Kestel Yeni Mahalle İlköğretim okulunda, Liseyi Bursa Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi Resim bölümünde tamamlayan Aylin Öztürk kazandığı Ankara Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümünü onur belgesi almaya hak kazanarak bitirdi. Halen Küçükerker tekstil işletmesinde desinatör olarak görevini sürdürürken,ilkokula dünyaya gözlerini açtığı Bulgaristan Razgrad iline bağlı Torlak kasabasında Vapsarof ilkokulunda başladı.

3.sınıfta iken zorunlu olarak Türkiye göç eden ailesi nedeniyle ilkokulu ilk yerleştikleri Adana sabancı ilkokulunda tamamladı. Orta okulu Sürreya Nihat Oral ve 24 Kasım Orta okulunda, Liseyi Ada-na Çağrıbey Lisesinde okudu. 1997 yılında Adana’dan ayrılarak geldiği topraklarla birebir örtüşüyor dediği Bursa’ya yerleşen ve aynı yıl girdiği sınav sonrası kazandığı Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü tamamladıktan sonra başladığı Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar mühendisliğini birtirerek  Alper Taşci ile ortak kurdukları yazılım ve danışmanlık şirketinde çalışmalarını sürdürkmektedir.

12 Şubat 2012 Pazar günü saat 14.00’de Bursa ZAS Kafe’de yapılan sade ve muhteşem bir törenle nişanlanan ve 27 Mayıs 2012 Pazar günü saat 12.00’de Bursa İSMO Düğün sarayında yapılacak törenle dünya evine girmeye hazırlanan genç çiftler Aylin Öztürk ve Tahir Danacı çiftine mezara kadar süreceğine inandığımız kutsal evlilik müessesinde sağlık mutluluk ve başarılar dileriz.
 


« Ana Sayfa | Paylaş
»

Habere Yorum Yap