Mehmet ÖZMADEN

Mehmet ÖZMADEN
"HESAPTAKİ PARALAR İŞTAH KABARTIYOR!" (2)

Ahmet YENİN

Ahmet YENİN
SABIRLA BEKLİYOR!

Cevat ERBİL

Cevat ERBİL
HER İL VE İLÇEDE EN BÜYÜK TÜRK EĞİTİM SEN!

Zeki ORDU

Zeki ORDU
SOKAKLAR ŞARKI SÖYLER

Yakup HALICI

Yakup HALICI
UCUBE!...

Yaşar BAŞAR

Yaşar BAŞAR
ABDAL MI? APTAL MI?

Neşet Naim ÖNER

Neşet Naim ÖNER
DİL-KÜLTÜR VE MEDENİYET

Saffet KADIOĞLU

Saffet KADIOĞLU
GİRİŞİMCİLİK ÜZERİNE

İbrahim YILDIRAN

İbrahim YILDIRAN
ALMANYA (III)

Adil KESKİN

Adil KESKİN
MUHTEŞEM YÜZYIL!

ŞAMPİYON FATSA DEVLET HASTANESİ

Fatsa İlçe Milli Eğitim Halı Sahasında yaklaşık 1 aydan beri devam eden kurumlar arası 1.Mavi At Halı Saha Futbol Turnuvasına 17 takım katıldı. Final maçından önce aralarında Fatsa Cumhuriyet Baş Savcısı Ahmet Çiçekli, FATSO Başkanı Tayfun Karataş,  Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Yahşi, Avrasya Medi Tech Hastanesi Yönetim Kurulu üyelerinden Op.Dr.Onur Sarıhan ve Akbank fatsa Şubesi Müdürü Olgun Aydın’ın da yer aldığı şöhretler karması ile Fatsa Şizofreni Dostları Daya-nışma Derneği yönetim kurulu üyeleri karşı karşıya geldi. Eski Süper Lig hakemlerinden Cemal Gemici’nin yönettiği bu karşılaşmayı Fatsa Şizofreni Dostları Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri 2-0 kazandı.
 

Turnuvanın final maçında Fatsa Devlet Hastanesi ile Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Eski Süper Lig Hakemlerinden Ali Aydın’ın yönettiği final maçını Fatsa Devlet Hastanesi 5-1 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvanın şampiyonu Fatsa Devlet Hastanesi’nin kupasını Fatsa Kayma-kamı M.Selman Yurdaer verdi. İkinci Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Li-sesi’nin kupasını ise Ali Ay-dın takdim etti. Turnuvada en centilmen takım seçilen Fatsa Müftülüğü’nün kupasını ise Fatsa Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Dr.Alaettin Arıkan sundu. Turnuvada eliyle attığı golü hakemin görmemesine rağmen daha sonra hakeme golü eliyle attığını söyleyen Avrasya Medi Tech Hastanesi takımında Barış Atmaca Fair-play ödülüne layık görüldü. Turnuvanın gol kralı olan Fatsa Devlet Hastanesi futbolcusu Halil Tozlu ödülünü Çınar Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Nejat Kırıcı’nın elinden aldı.  Fatsa Şizofreni Dostları Dayanışma Derneği Yö-netim Kurulu Başkanı Dr.Aydın Alp turnuvanın çok görkemli geçtiğini belirterek, “Katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu turnuvayı her yıl geleneksel olarak sürdüreceğiz. Amacımız ku-rumlar arasındaki dostluğu pekiştirmektir. Final maçında soğuk havaya rağmen gelen konuklarımıza da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Ayrıca eski Süper Lig Hakemle-rimiz Ali Aydın ve Cemal Gemici’ye de bizleri kırmayıp final maçını yönettikleri için teşekkür ediyoruz ” dedi. 


« Ana Sayfa | Paylaş
»

Habere Yorum Yap