Prof. Dr. Abdullah ÖZBEK

Prof. Dr. Abdullah ÖZBEK
KİM İÇİN ÇALIŞMALIYIZ?

Mehmet ÖZMADEN

Mehmet ÖZMADEN
EŞEK, KÖPEK, MAYMUN VE İNSAN

Ahmet YENİN

Ahmet YENİN
DÜŞMEZ KALKMAZ YÜCE ALLAH'TIR

Cevat ERBİL

Cevat ERBİL
SAYIN ÇUBUKÇU DÖNEMİNİN ÖĞRETMEN ATAMA YÖNETMELİĞİ

Zeki ORDU

Zeki ORDU
ÜÇÜNCÜ BÜYÜK: BURSASPOR

Yakup HALICI

Yakup HALICI
HELE ŞÜKÜR !..

HEPAR Ünye İlçe Başkanı Hakan Açıkgöz; "Sanal gündem yaratmakta 1 numara"

Sanal gündem yaratmakta üstüne lider ve Parti tanımam dediği AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın Recep Tayyib Erdoğan’ı bu hafta da sert bir dille eleştiren Hak ve Eşitlik Partisi Ünye İlçe Başkanı Hakan Açıkgöz ”CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ı bırak AK Parti içindeki Baykallara bak” dedi.

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR )Ünye İlçe Başkanı Hakan Açıkgöz, beraberinde yer alan HEPAR Ünye Gençlik Kolları başkanı Hakan Kavasoğlu ile birlikte geçtiği kameralar ve basının karşısında göreve geldiği günden buyana her hafta Salı günü saat 11.00’de Parti binası Toplantı salonunda yaptığı haftalık olağan basın toplantısının 11.sini düzenlediği 18 Mayıs 2010 Salı günkü toplantısında yine AK Parti Hükümetine yüklenerek, Hükümet göreve geldiği günden buyana yaptığı halkı uyutma politikasını bu kez de CHP Genel başkanı Sayın Deniz Baykal’la ilgili olduğu iddia edilen olay üzerinden yaparak, geçim sıkıntısından zaten kafası karmakarışık olmuş olan halkımızın kafasını karıştırmaktan öteye beynini bulandırarak gözünü boyamaya devam ediyor” dedi.

Hak ve Eşitlik Partisi olarak misyonumuz, ideolojimiz ve de hayat felsefemizde uyguladığımız tavır ve davranışlarımızı parti yönetimimizde de devam ettirmek düşüncesiyle bu yola baş koyduk diyen Başkan Hakan Açıkgöz” AK Parti Hükümeti göreve geldiği günden buyana ve halen uyguladığı halkı uyutma politikasını bize karanlık olan Baykal olayı ile yeniden yaparak ülkenin gerçek sıkıntılarını örtbas etmeye ve ülkenin esas sıkıntılarını göz ardı ettirmeye çalışmaktadır.  Ama biz Hak ve Eşitlik Partisi olarak her zaman iktidara partisi olan AK Parti başta olmak üzere ülkenin gerçek gündemi yerine halkı sanal gündem oluşturarak yanlış yönlendirmeye kalan partilerin gerçek yüzlerini ortaya koymak için çalışıyoruz ve bu uğurda çalışmaya devam edeceğiz “diye konuştu.

T.C.Devletimizin kurucusu Dünya Lideri gazi Mustafa kemal Atatürk’ün silah arkadaı ve devlet adamı Rahmetli İsmet İnönü’yü Hitlere benzetecek kadar ileri giden açıklamalarla halkın kafasını karıştırmak ve bunun üzerinden siyasi prim elde etmek için sanal gündem oluşturmaya çalışan bu anlayışı kınıyorum diyen Hak ve Eşitlik Partisi Ünye İlçe başkanı Hakan Açıkgöz”. gelelim CHP’de yaşanan ve son günlerde ülke gündemine damgasını vuran Deniz Baykal olayına. Bu olay üzerine görüş bildiren bütün partiler olaydan derin üzüntü duyduklarını ifade ederlerken AK Parti Genel başkanı ve başbakan Sayın Recep Tayyib Erdoğan’ın bu olayı bir fırsat bilip burada Deniz Baykal’a ve CHP’ye yüklenmesini edep dışı buluyoruz ” dedi.

Başkan Açıkgöz “Gülme komşuna, gelir başına” diye bir atasözümüz var ya, Allah AK Partililerin başına CHP genel başkanı Deniz Baykal’ın başına geldiği iddia edilen felaketten daha beterini verecek. Biz buna yürekten inanıyoruz. Hatta Ünye’de görev yapan yaşça da bizden büyük bir ağabeyimiz sizinde meslektaşınız olan bu gazeteci ağabeyimiz kendisine bizim gibi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın başına geldiği iddia edilen bu nahoş olayı sen nasıl değerlendiriyorsun diye soru soran herkese, siz Ankara’da ki Baykal’ı bırakın AK Partideki Baykallara bakın şeklindeki yakıştırmasını yerinde bulduğum gibi çokta beğendim” dedi.

 Elhamdülillah biz Müslüman bir toplumuz ve Müslüman bir ülkede yaşıyoruz İlk önce herkes bir kendine bakacak. AK Partide ilk önce kendi içindeki, Baykal’lara bir baksın, ondan sonra Deniz Baykal’ı eleştirsin. Bir laf var dinime küfreden bari Müslüman olsa diyen Hak ve Eşitlik Partisi Ünye İlçe Başkanı Hakan Açıkgöz” AK Parti genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyib Erdoğan için AK Partinin bir il ya da ilçe başkanının Ulusal yayın yapan TV kanallarında çıkan açıklamasında bizim genel başkanımız ve Başbakanımız peygamberimiz gibidir demesi mi ahlaksızlık yoksa Deniz Baykal için iddia edilen olay nedeniyle başbakan tarafından eleştirmesi mi ahlaksızlıktır. Bundan daha ahlaksız bir şey olabilir mi Müslüman bir ülkede.

AK Partinin genel başkan yardımcısının uyuşturucu baronu olduğu belgelerle. Medya kuruluşlarında bangır bangır bağırıldı, tırlarında uyuşturucu kaçırdığı yazılıp, söylendi. Deniz Baykal bir suç işlediyse zararı kendine, bunlar ülkeyi zehirliyorlar.Bunlar böyle insanları abuk sabuk bir şekilde yargılayacaklarına yada eleştireceklerine bozulan ekonomimizi düzeltsinler. Gidip de milletin uçkurunun peşinde koşmasınlar. Gitsinler ekonomiyi düzeltmeye baksınlar.AK Partililer Ülkeye ve Millete karşı olan asli görevlerini yapsınlar. Böyle saçma sapan sanal gündemlerle halkın kafasını karıştırmasınlar. Gerçek gündemimizi bize unutturmasınlar. Bütün bu sayılanları biz burada kendi kafamızdan uydurarak işkembeyi kübradan atmıyoruz.

Hak ve Eşitlik Partisi(HEPAR) Ünye İlçe Başkanı Hakan Açıkgöz açıklamasının sonunda HEPAR Genel merkezi başta olmak üzere bütün ülke genelindeki teşkilatlarıyla Türkiye’nin sanal değil gerçek sorunlarını tespit etmiş ve bu sorunlara çözümlerin neler olacağını belirlemiştir.

Halk bize ve ekibimize güvenerek ilk genel seçimde teveccüh gösterip destek olurda bize düşündüklerimizi ve konuştuklarımızı yapma fırsatı verirse emin olunuz asla pişman olmayacaktır. Bugüne kadar oy verdiklerinden pişmanlık duyarak ellerimiz kırılsaydı da oy vermez olsaydık demeyeceklerdir. Biz kendimizden ve teşkilatlarımızın doğruluğundan ülke adına insanlarımız adına doğru işlere imza artacaklarından adımız gibi eminiz.

Başkan Açıkgöz” Hepar olarak inançlıyız, azimliyiz, güçlüyüz, kararlıyız. Göreve hazırız. Saygıdeğer halkımız bizleri genel başkanımız Sayın Osman Pamukoğlu başta olmak üzere bütün teşkilatımızın çalışmalarını mercek altına alarak takip etsinler izlesinler güvenilir buluyorlar ise bize destek olarak görev versinler özümüzle sözümüzün bir olduğunu göreceklerdir “dedi.
 


« Ana Sayfa | Paylaş
»

Habere Yorum Yap