Prof. Dr. Abdullah ÖZBEK

Prof. Dr. Abdullah ÖZBEK
KENDİNİ BİLMEK

Mehmet ÖZMADEN

Mehmet ÖZMADEN
BAŞLIK YETERSİZ OLMUŞ!

Ahmet YENİN

Ahmet YENİN
KANUNSUZLARIN KORKULU RÜYASI, CESUR YÜREKLER

Cevat ERBİL

Cevat ERBİL
YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ SİSTEMİ

Zeki ORDU

Zeki ORDU
YGS VE AYŞE'NİN BEZ BEBEKLERİ

Yakup HALICI

Yakup HALICI
HANIMİNGEMİN LAMBASI (1)

Çağrı ARSLAN

Çağrı ARSLAN
ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE BİR KEZ DAHA EVET!

Orgi Tekstil Açıldı

Fatsa Organize Sanayi bölgesinde yeni bir fabrika bu hafta işbaşı yaptı.

Orgi Tekstil üretime başlarken ilk etap da 50 işçi alarak deneme üretimi yapıyor. Organize Sanayi Bölgesi’ne giden Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, çalışanları ziyaret ederek başarılar diledi. Tekstil firması yetkililerinden bilgiler alan Başkan Anlayan; “Fatsa Organize Sanayisi hızla gelişiyor. Her gün birilerinin evlerine ekmek götürdüğünü görmek bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

Orgi Tekstil yetkililerinden Ali Kalafat; “Başkanımız Fabrika kurulumunda da bizleri ziyarete geldi ve şu anda da bizlerin yanında, onların varlığını hissetmek bizlere güç veriyor. Çevre düzenlememizde belediyemizden büyük yardımlar aldık. Ben Başkanımıza bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Bu arada birkaç ay içerisinde çalışan kişi sayımız 250 kişiyi bulacak. İlk etapda kalifiye, işi bilen elemanlar alıyoruz. Artık Fatsa Organize Sanayi Bölgesi’nde resmen üretime başladık” dedi.

Başkan Anlayan; “Yine çok ciddi yatırımcılarla görüşüyoruz, Şu anda 800 kişi Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışıyor. Bunu 2000-3000 kişiye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu konuda da ciddi çalışmalarımız var” şeklinde konuştu.
 


« Ana Sayfa | Paylaş
»

Bu haber için 1 yorum yapılmıştır.

  1. İlhami Kardeniz
    3 Nisan 2011 Pazar 15:53

    Başkanımıza teşekkür ederiz

Habere Yorum Yap